PC TopSerwis – czemu polecamy skorzystanie z ich usług?

serwis komputerowy kraków Jeśli zdecydujesz się na wykonanie telefonu do PC TopSerwis od razu usłyszysz w swojej słuchawce „Dzień dobry, jak możemy pomóc?”. Wiemy doskonale, że komputer w dzisiejszych czasach jest bardzo ważnym narzędziem nie tylko w rozrywce, ale przede wszystkim pracy. Codziennie wykorzystujemy go do kontaktów z rodziną, znajomymi czy też z pracodawcą. Wobec tego postawiliśmy sobie za cel pomaganie naszym klientom najlepiej jak potrafimy, ze wszystkimi problemami, które są związane z ich sprzętem. Obecnie, żeby naprawić komputer nie wystarczy mieć śrubokręt i chwilę wolnego czasu. Teraz każdy serwisant musi posiadać wiedzę z zakresu informatyki, programowania i elektroniki, aby móc szybko znajdować usterki sprzętu. Oczywiście to wszystko należy umieć połączyć w jedną całość, aby skutecznie rozwiązywać problemy ze sprzętem klientów, którzy z nadzieją przynoszą nam do naprawy laptopy. Stale rozwijamy się i podążamy za tym co nowego wnoszą producenci elektroniki na rynek.

Staramy się wykorzystywać najnowsze narzędzia do diagnostyki sprzętu, które kupujemy od renomowanych firm. Lutujemy także układy scalone BGA, QFP czy SMD. W naszym posiadaniu są również specjalistyczne oscyloskopy analogowe i cyfrowe od HP. Do tego dochodzą zasilacze laboratoryjne czy najlepsze programator BIOS. Nie możemy także zapominać o nowoczesnych testerach gniazd oraz profesjonalnych stacjach lutowniczych, dzięki którym jesteśmy w stanie wykonać lutowanie najmniejszych i najbardziej skomplikowanych elementów na płycie głównej laptopa i nie tylko.

naprawa komputerów kraków Należy jednak podkreślić, że nie wszystkie naprawy są związane z elektronika. Często zdarza się bowiem, że zawodzi na przykład dysk twardy, napęd optyczny. W swoich magazynach mamy wiele części, które wymienimy Ci w ramach naprawy. Jeśli jednak czegoś posiadać nie będziemy, to oczywiście zamówimy ją specjalnie dla Ciebie, żebyś w krótkim czasie mógł ponownie cieszyć się sprzętem. Zamawiamy je tylko u firmowych dostawców, którzy proponują najlepszej jakości części i akcesoria. Nigdy nie montujemy bubli, które mogą się niebawem zepsuć czy przepalić. Istniejemy na rynku prawie 16 lat i co najważniejsze, skutecznie przeprowadziliśmy już około 20 tysięcy napraw. Dzięki temu zyskaliśmy naprawdę sporo cennego doświadczenia, które pozwoliło nam się rozwinąć i teraz stale ulepszamy swoje usługi. Jesteśmy w stanie naprawić niemalże każdego laptopa. Podczas procesu naprawy stale informujemy Cię o postępach, gdyż zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy chciałby wiedzieć, co obecnie dzieje się z jego sprzętem. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby nie tylko usunąć usterkę, ale również zapobiec jej ponownemu powstawaniu.